Tomáš – Bůh mě zachránil od smrti

By 14. 12. 2016Příběhy

Už v dětství jsem prožíval hněv na svět a na život. Přišel jsem o bratra při autonehodě a rodiče se vzápětí rozvedli. Život mě nebavil. Měl jsem jinou představu o rodině a životě vůbec. Nebyl jsem ani zdaleka připravený na svět, na řešení problémů, a tak jsem utíkal z domu za kamarády.Najednou už to nebyla hra, ale skutečný život. Abych to psychicky zvládal a nebyl „pozadu“, začal jsem brát drogy. Vzalo mi to 8 let života. Kvůli drogám a stylu života, který jsem vedl, jsem vážně onemocněl. Doktoři mé mámě řekli, že do 1,5 roku zemřu. Umíral jsem.

Často jsem brečel a litoval toho, kde jsem skončil. O Bohu jsem skoro nic nevěděl, ale přesto jsem se modlil. Bůh mne vyslyšel! Dal mi do cesty lidi z křesťanské organizace Teen Challenge, která pomáhá závislým a lidem s problémy ovládající jejich život. A já jsem nastoupil do jejich programu, kde jsem se dozvěděl o Ježíši Kristu. Vydal jsem mu svůj život a on mi odpustil.

Jsem svobodný, mé srdce se směje. Bůh mě zázračně uzdravil z nemoci, dal mi rodinu. Dnes vím, že mám navždy v životě někoho, komu můžu věřit.

Jsem rád, že se mohu v našem sboru se věnovat poradenství a pomoci závislým.